Informace o akci:
Slavnost květů s vyhlášením Květinové dívky 2016, Vítání léta
Slavnost květů s vyhlášením Květinové dívky 2011, Vítání léta Slavnost květů s vyhlášením Květinové dívky 2011, Vítání léta Slavnost květů s vyhlášením Květinové dívky 2011, Vítání léta Slavnost květů s vyhlášením Květinové dívky 2011, Vítání léta Slavnost květů s vyhlášením Květinové dívky 2011, Vítání léta
Změna programu vyhrazena!
11. června

Květinová dívka 2016

Květinová Dívka je soutěž pro slečny ve věku od 12 do 16 let pořádaná v areálu Zoologické a botanické zahrady města Plzně před Tropickým pavilonem. Jedná se již o 7. ročník této soutěže dívčího šarmu. Letos se uskuteční 11. června.
V loňském roce čekalo děvčata překvapení - měla za úkol vyrobit doplněk ke svému oblečení a následně ho prezentovat. Buďte v očekávání, jaké překvapení je připraveno pro tento ročník. Co však rádi prozradíme, je to, že je pro Vás připravena řada tradičních disciplín - představení se, rozhovor s porotou a promenáda.
Na vítězku a další vyhodnocené čekají zajímavé ceny - foto book od známého plzeňského fotografa Ivana Štefka, dárkové balíčky s kosmetikou a další.  Letošní novinkou je možnost doporučit svoji sestru, kamarádku, dceru nebo známou a vyhrát při jejím vítězství hodnotnou cenu.
V těchto dnech začíná registrace do soutěže na webových stránkách:


Registrace potrvá až do 27. 5. 2016 a den po té se sejdeme na neveřejném semifinále Čech v ZOO a BZ Plzeň
Registrované dívky budou mít vstup do ZOO a BZ zdarma.

Fb události:
,
www.iris-zooplzen.cz
https://www.facebook.com/kvetinovadivkaplzen/
Registrace Zde...