Informace o akci:
Slavnost květů s vyhlášením Květinové dívky 2014, Vítání léta
Slavnost květů s vyhlášením Květinové dívky 2011, Vítání léta Slavnost květů s vyhlášením Květinové dívky 2011, Vítání léta Slavnost květů s vyhlášením Květinové dívky 2011, Vítání léta Slavnost květů s vyhlášením Květinové dívky 2011, Vítání léta Slavnost květů s vyhlášením Květinové dívky 2011, Vítání léta
Změna programu vyhrazena!
13. června

Květinová dívka 2014

Květinová Dívka je soutěž pro slečny ve věku od 12 do 16 let pořádaná v areálu Zoologické a botanické zahrady města Plzně před Tropickým pavilonem. Jedná se již o 6. ročník této soutěže dívčího šarmu. Letos se uskuteční 13. června.
V loňském roce čekalo děvčata překvapení - měla za úkol vyrobit doplněk ke svému oblečení a následně ho prezentovat. Buďte v očekávání, jaké překvapení je připraveno pro tento ročník. Co však rádi prozradíme, je to, že je pro Vás připravena řada tradičních disciplín - představení se, rozhovor s porotou a promenáda.
Na vítězku a další vyhodnocené čekají zajímavé ceny - foto book od známého plzeňského fotografa Ivana Štefka, dárkové balíčky s kosmetikou a další.  Letošní novinkou je možnost doporučit svoji sestru, kamarádku, dceru nebo známou a vyhrát při jejím vítězství hodnotnou cenu.
V těchto dnech začíná registrace do soutěže na webových stránkách:


Možnost registrace potrvá až do 7. 6. 2014. Registrované dívky budou mít vstup do ZOO a BZ zdarma.

Fb události:
,
www.iris-zooplzen.cz
https://www.facebook.com/events/623565637777549/
Registrace Zde...